Kolejna firma u nas

fsdfW lipcu 2015 roku w naszej mieścinie powstał nowy dział firmy składy węgla Szczecinek. przedsiębiorstwo ten kreuje nową szansę na rynku pracy. do dzisiaj zatrudnino już 90 ludzi, składy węgla planują jednak zatrudnienie kolejnych 50 osób. Na chwilę obecną poszukiwani są informatycy, którzy będą uczestniczyć w ogólnopolskich internertowych przetargach węglowych. powinnością ich będą negocjacje i pozyskiwanie nowych klientów na i tak już konkurencyjnym rynku.
Dla mieszkańców które będą w stanie przeprowadzić się do naszego okręgu obiecany gwarantowany jest pakiet relokacyjny w kwocie 400,600,700 zł rocznie. A więc oferta jest skierowana do szerszego grona zainteresowanych z całego województwa . Już w miejscowym urzędzie pracy znajdą Państwo sporo ofert pracy od godnego zaufania pracodawcy, jakim są miejscowe skład węgla Szczecinek.
Firma potrzebuje pondato zawodowych kierowców, którzy będą musieli pokonywać długą drogę do zagłębia polskiego węgla, mowa oczywiście o Wielkopolsce. Do ich obowiązków będzie wliczało się jeszcze przetestowanie jakości węgla, załadowywanie, a także ważenie go na specjalnych najazdowych wagach o nośności 20 ton. Praca, jak możemy się domyśleć, do najłatwiejszych nie należy, jednak spółka składy węgla Szczecinek gwarantuje zachęcające pieniądze i obfity pakiet socjalny. Warto skorzystać z tej okazji. Zarobki w tej firmie są od lat na super poziomie, można również szybko awansować.

2 thoughts on “Kolejna firma u nas

  1. Janek

    Jestem zawodowym kierowcą, jednak dotychczasowa praca nie satysfacjonuje mnie ze względu na przeciętne warunki. Chciałbym podjąć pracę w składy węgla Szczecinek. Mój szwagier i bratanek również są zainteresowani.

Leave a Comment