Piłkarska liga

wwwwwwZa nami już trzynasta kolejka lokalnej ligi piłkarskiej firm miasta Toruń. W tym roku jest to już tzecia edycja tego turnieju, a rywalizuje z sobą aż 15 druzyń. Wczoraj odbył się mecz wicelidera tabeli składy węgla XXX z druzyną frimy specjalizującej się w pracach budowlanych „Robolix”. Mecz zakończył się wynikiem 16:5 dla ekipy ze składów węgla. Bardzo dobrze zaprezentował się pan Dariusz Moczulki, który zdobył aż 8 brakem dla tej drużyny, stając się tym samym królem strzelców ligi firmowej naszego miasta. Zdeklasował on tym wynikiem uprzedniego zawodnika, który strzelił najwięcej goli, czyli pana Bronisława Borkowskiego, który jest zarazem najstarszym zawodnikiem ligi. Co ciekawe był on wcześniej zawodnikiem wcześniej wspomnianej drużyny składy węgla Toruń. Zmienił jednak pracodawcę w ciągu zeszłego roku.

 

Mecz ten był bardzo ciekawy, szczerze mówiąc chyba najlepsze widowisko w dotychczasowych zagrywkach. Nie brakowało rzutów karnych, pięknych bramkarskich interwencji, brutalnych fauli czy niezwykle widowiskowych bramek. W meczu pojawiły się dwie czwerwone kartki, jedna dla ekipy składy węgla Toruń, jednla dla drużyny „Robolix”. Bardzo dobrze zaprezentował się bramkarz drużyny z branży budowalnej. Gdyby nie jego świetne parady brakmarskie rezultat byłby jeszcze gorszy dla jego drużyny. Przypominam, że fragement z wyżej wymienionego meczu oglądać można na naszej stronie internetowej. Zapraszamy również wszystkich spragnionych emocji sportowych fanów piłki nożnej do przychodzenia na mecze rozgrywane w naszje lidze. Stadion znajduje się vis a vis siedziby firmy skład węgla Toruń. Zapewniam Państwa, że będzie na pewno gorąco!

3 thoughts on “Piłkarska liga

  1. Bogumił

    Jestem zagorzałym fanem piłki nożnej. Jednak oglądałem ten mecz nie z powodu moich zainteresowań, a dlatego, że w drużynie składy węgla Toruń gra mój młodszy brat. Byłem bardzo dumny, bo chłopacy naprawdę dali czadu, a sam mecz trzymał w napięciu do ostatniej sekundy.

Leave a Comment