Digital signage w praktyce z psem

piesCo nowego w świecie digital signage? Wiele nieszczęśliwych ludzi nie może pomóc sobie do klikania na linki do vapid bezużyteczne historii tylko dlatego, że widzisz słowa „Kardashian” lub „Jenner”. Choć powinno być oczywiste, że nigdy nie ma w nich nic wartościowego za kliknięcie przynęty, kliknięcia są kwotowo i czas jest zmarnowany. W podobny sposób, technolodzy i użytkowników końcowi są podatni na odrywający ich skrzynek pocztowych, strumieni Twitter, blogi bułki i wody chłodnicy dyskusje zapewnić wystarczającą paliwa dla SOS. Dla prawdziwie distractible, lśniące obiekty działają jak gwizdki psów specjalnie dostrojone do ich uszu i jak szczenię w szkoleniu, reagują, gdy wieje.

Takie rzeczy nie mają szans przy mocnym digital signage ale jest kilka niepokojących rzeczy. Dwa dobre przykłady klasy konsumentów gwizdki psów były niedawne wstępy z Google Glass i Apple Watch. Są galanterii pierwszej generacji, ale w obu przypadkach ultradźwiękowe komendy dla tech-obsesję kupić byli tam we wszystkich formach przekazu. W swojej obecnej formie, oba są po prostu inna sprawa. Może widzieliście więcej zegarki firmy Apple niż ja, ale obecnie są one dość rzadkie, że cykl szum jest skończona. Zakładam, że Beyonce jest spychany jej złoto Apple do szuflady. Chociaż Google Glass prawdopodobnie miał więcej potencjalną użyteczność po wyjęciu z pudełka niż Apple Watch, obawy związane z prywatnością, a termin „Glasshole” ukazał się na początku i zatrzymany, zabijając perspektywę szerszego przyjęcia. Oba produkty (i galanterii w ogóle) będzie ewoluować, ale dla większości nabywców były tak drogie błyszczące przedmioty.

Widzieliśmy nasz udział gwizdki Dog in digital signage, a także: SMIL platformy agregacji sieci, integracji systemu oraz Shazam na wyświetlaczach chipowych by wymienić tylko kilka. Być może uda się wymyślić kilka. Każdy był reklamowany jako wielki rozrywania, ale w rzeczywistości okazało się być po prostu wielkie distracters. Choć każdy chciałby być na początku następnej wielkiej rzeczy, ci, którzy słuchają gwizdki psa za każdym razem, bez tchu prasowa rozpoczyna się kampania marketingowa często kończy się w pogoni tęcze. To może być drogie, aby usłyszeć jak pies.

Leave a Comment