Grand Prix z ekogroszkiem

ekogroszekW naszym kraju nad Wisłą czyli Polsce najpopularniejszym sportem wbrew pozorom nie jest piłka nożna. Według ostatnio przeprowadzonych badań opinii publicznej okazało się że ulubionym sportem Polaków jest żużel, który w znacznej większości jest sponsorowany przez firmę ekogroszek Bydgoszcz.

Co na to ludzie?

Sonda była przeprowadzona drogą bezpośrednich zapytań na ulicach dziewiętnastu polskich miast a także drogą telefoniczną do każdego byłego miasta wojewódzkiego a więc obdzwoniono ponad czterdzieści dziewięć miast i miasteczek. Bardzo możliwe – że właśnie wyniki tej sondy przeprowadzonej na dużej grupie osób miały decydujący wpływ iż to właśnie w naszym kraju odbędzie się kluczowe dla żużlowców Grand Prix Europy. Wyznaczono miasto Bydgoszcz do przeprowadzenia i zorganizowania tego typu turnieju- jako doświadczonego w bojach i stabilnego finansowo dzięki sponsorowi czyli firmie ekogroszek Bydgoszcz- organizatorowi. Miejscowości fani czarnego sportu jak nazywany jest żużel już zacierają ręce – że na własne oczy będą mogli zobaczyć zmagania najlepszych żużlowców świata.

Coś dla mieszkańców od ekogroszek Bydgoszcz.

Włodarze firmy ekogroszek Bydgoszcz zapowiedzieli również – że dla każdego mieszkańca miasta który w kasie biletowej udowodni fakt zameldowania w Bydgoszczy przygotowali dodatkowe zniżki czyli jednym słowem firma ekogroszek Bydgoszcz dorzuci ze swojego budżetu dofinansowania do biletów dla tutejszych fanów speedwaya jak nazywany jest żużel na świecie. Organizacja w najbliższych dniach ma ruszyć pełna parą, miejscowi hotelarze już odczuli skutki tej decyzji i zaobserwowali wzmożoną rezerwację w swoich placówkach. Prezes firmy ekogroszek Bydgoszcz ma otrzymać miejsce honorowe w loży vipów tuż obok samego prezydenta. Wdzięczność jest w pełni uzasadniona bo gdyby nie stabilny sponsor międzynarodowa federacja żużlowa na pewno wskazałaby inne miejsce na organizatora zawodów najwyższej rangi.

Leave a Comment